Değer ve Öngörü Haritası

Değer Haritası

Her Zaman Güncel Değerler
Kurumunuza ait olan taşınmazların gerçek değerlerine ulaşabilmek için lokasyon, emsaller, Emlak Vergi Değerleri, İhale ve Komisyon bilgileri girerek belirlenmiş formüller ışığında değer tespiti yapabilmektedir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Ecrimisil Değer Haritası

Ticari ve Ticari olmayan ecrimisiller için açık, kapalı alan bilgisi, taşınmaz, emv değeri, lokasyon bilgisi doğrultusunda tahsil edilecek tutarların belirlenmesi için kullanılan uygulamadır.

Kira Değer Haritası

Kiraya verilecek olan taşınmazların güncel kira değerlerinin tespiti için, çevre emsal değerlerini görerek, değerleme ve komisyon bilgileri ile değerlendirilerek kullanılan uygulamadır.

Arsa Satış Değer Haritası

Satılacak olan taşınmazların değer kaybına uğramadan satışının sağlanması için İhale bilgilerinin görüntülenebildiği, daha önce emsal satış değerlerinin gösterildiği, istenilen çap içinde kalan taşınmazların değerlerinin göründüğü bir uygulamadır.