Akıllı Otopark Takip Sistemi

Otoparklarınızı Akıllandırın! Park Yeri Arayışına Son!

Akıllı Otopark Takip Sistemi

Otopark bulmak artık çok kolay…
Kamu kurumlarının kendi sınırları içersin de hizmet verdiği ücretli veya ücretsiz otoparklar için geliştirilen bu teknoloji sayesinde, vatandaşlar, mobil uygulama aracılığı ile bulundukları bölgeye en yakın otoparkları ve buralarda boş yer olup-olmadığını rahatlıkla görebilir ve böylelikle zaman kaybetmeden, kendilerine en uygun olan parkı seçerek zamandan kazanım sağlamış olurlar. TrioMobil ile birlikte gerçekleştirilen bu projenin en önemli özelliklerinden birisi de %100 yerli ve milli bir teknoloji olmasıdır. Tüm cihaz, donanım ve yazılımlar Türkiye’de geliştirilmektedir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Zaman Kazanımı

Vatandaşların en büyük sorunlarından birisi olan, bölgesinde mevcut olan otoparkların dolu olup olmadığı her zaman büyük bir sorun yaratmıştır. Bu proje sayesinde, öncesinde otopark’ın dolu veya boş olduğu bilgisine ulaşıp, gideceği yere varmadan otoparkını seçebilmektedir.

Veriye Dayalı Çözümler

Kurum çalışanları bulundukları konumdan şehirlerde büyük bir sorun haline gelen otoparkların yoğunluk ve kullanım verilerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Gateway aracılığı ile servislerden gelen bilgi Kurum Arayüzüne anlık olarak ulaşarak, hangi otoparkta yoğunluk durumu nedir bunu tespit edebilir ve o bölgeye farklı projeler için adımlar atabilmektedir.

Çevre Dostu

Bu uygulama ile birlikte şehirde yaşayan vatandaşlar için oldukça önemli olan, değerli zamanları ve doğanın korunabilmesi adına, kısa ve uzun vade de ciddi kazanımlar ortaya çıkarmaktadır. Vatandaşların en kısa yoldan doğru otoparka, daha az yakıt ile gitmesi CBS destekli mobil veya web uygulama ile mümkün olabilmektedir.