Dünya CBS Günü Konferansı

cvr

Coğrafi Bilgi Sistemleri konusunda farkındalığı artırmak üzere tüm Dünyada Kasım ayı içerisinde kutlanan “Dünya CBS Günü” Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ev sahipliğinde Ankara’da kutlandı.  Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü koordinesinde sempozyum ve konferanslarla süren etkinlikte Universal olarak yer aldık.

30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde “Bilgi Toplumunun Yaşam Alanı, Akıllı Şehirler” ana temasını işleyen etkinlikte Universal olarak akıllı şehirlere çözümler sunan ürünlerimizi tanıtma imkanı bulduk. Genel Müdürümüz Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ ve Genel Müdür Yardımcımız Sn. Umut ZAİM‘de etkinliğe katılarak katılımcılara ürünlerimiz hakkında bilgiler verdi.

citymap

Kamu CBS Çözümleri Yöneticisi ve Kurumsal Yazılım Mimarımız Sn. Murat ÖNGÜDÜ etkinlikte kısa bir sunum yaparak Universal Bilgi Teknolojileri’nin kuruluşundan bugüne kadar izlediği yolda geçtiği önemli mihenk taşlarını anlatarak, kullanıcı sınırsız olarak kurumların kendi haritalarını ve uygulamalarını kolayca oluşturabilmesine olanak sağlayan CityMap ürünümüz hakkında bilgi verdi.

“CityMap hakkında bilgi almak için tıklayınız.”

https://www.uni-yaz.com/citymap/

Benzer Yazılar