universal_Company1

Universal Bilgi Teknolojileri

Universal Bilgi Teknolojileri, 1992 yılında İstanbul`da kuruldu.
Kurulduğu günden bu yana kentlerin yönetimine ve belediyelere yönelik projeler hazırlamakta ve faaliyet göstermektedir. Bugün itibarı ile bir çok yerel yönetime hizmet veren kuruluşumuz bu hizmeti, alanlarında eğitimli, uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Universal, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini tamamen kendi personeli ile gerçekleştirmekte ve müşteri ile aracısız iletişim kurmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne portföyünde yer alan müşteri sayısının artması ve müşterilerinin profili Universal’i, faaliyet gösterdiği alanda önemli bir konuma getirmiştir. Firmamızın çalışma prensipleri belediyelere müşteri olarak değil, iş ortağı olarak yaklaşma anlayışı taşımaktadır. Her zaman ‘Yerinden Destek’ ilkesi ile hareket eden Universal, uzman kadrosu ve yenilikçi vizyonu ile sektörünün önde gelen firması olarak faaliyetlerine devam edecektir.

 

Universal Felsefesi; “Kesintisiz Yönetim”

Veriye, teknolojinin sağladığı olanaklarla her yerden erişimini ve bu teknolojileri kullanarak işlemini yapmayı ifade eder. Verinin üretiminden sunumuna kadar geçen tüm döngü içerisinde kullanıcı ara yüzleri ne olursa olsun aynı veriye yetkileri dahillinde ve de ihtiyaç duyulduğunda erişebilmeliyiz.

Aynı şekilde şehri bir bütün olarak ele alıp, şehrin altındaki ve üstündeki tüm varlıkları ortak bir döngüde değerlendirerek ihtiyaç duyulan her yerde sunmayı ve işlem yapmayı sağlayacak teknolojiler ve yazılımlar üretmeyi hedeflemekteyiz.